Обласний семінар-практикум 08 Жов 2014

В умовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання та застосуванням сучасних педагогічних технологій у професійній підготовці робітничих кадрів.

Читати повністю

Фінал Кубку України з лижоролерів 08 Жов 2014

З 04 по 05 жовтня в м. Шостка відбувся фінал Кубку України з лижоролерів. Вітаємо студенток Харківської державної академії фізичної культури кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму: володарку Кубку України Насико Марію (1 курс) та срібну призерку змагань Тарасенко Юлію (2 курс).

Студентки Харківської державної академії фізичної культури – володарки Кубку світу з синхронного плавання 08 Жов 2014

З 2 по 5 жовтня в Квебеке (Канада) відбувся Кубок світу з синхронного плавання. Українки перемогли в командній акробатиці (93,133), були другими в технічній програмі серед груп, і зайняли чотири третіх місця – в комбінації, в технічній та довільній програмах серед дуетів і в довільній програмі серед груп.