Архів за Листопад 13th, 2014

Обласний семінар-практикум для практичних психологів професійно-технічних навчальних закладів 13 Лис 2014

12 листопада 2014 року у Державному навчальному закладі «Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей» відбувся обласний семінар-практикум для практичних психологів професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Психологічна служба в контексті превентивного виховання учнівської молоді ПТНЗ».

Читати повністю

Експертна зустріч в режимі відеозв’язку за темою: “Імплементація Закону України “Про вищу освіту” 13 Лис 2014

Сьогодні, 13 листопада 2014 року, на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (пр. Московський, 75) відбулася експертна зустріч в режимі відеозв’язку за темою: «Імплементація Закону України «Про вищу освіту».

Читати повністю

Присвоєння звання “Почесний громадянин Харківської області” 13 Лис 2014

Щиро вітаю Пономарьову Галину Федорівну – ректора комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Тація Василя Яковича – ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та ректора Харківського національного університету будівництва та архітектури Шкодовського Юрія Михайловича з присвоєнням звання «Почесний громадянин Харківської області»!

Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання протидії торгівлі людьми” 13 Лис 2014

12 листопада 2014 року за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання протидії торгівлі людьми». Співорганізатором конференції є Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна».

Читати повністю

Міжнародний науково-практичний семінар “Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід” 13 Лис 2014

12 листопада 2014 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід».

Читати повністю

Науково-пізнавальна акція “День комети” 13 Лис 2014

12 листопада 2014 року з нагоди висадки космічного літального апарату «Rosetta» на комету Чурюмова-Герасименко Національним центром «Мала академія наук України» за ініціативи Посольства Німеччини в Україні було проведено науково-пізнавальну акцію «День комети».

Читати повністю

Рішення РЕР від 13.11.2014 13 Лис 2014

Читати повністю

Засідання секції з питань професійно-технічної освіти Харківської регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів 13 Лис 2014

13 листопада 2014 року відбулось засідання секції з питань професійно-технічної освіти Харківської регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів. Розглянуто матеріали ліцензійних експертиз та самоаналізу навчальних закладів.

Читати повністю

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів 13 Лис 2014

З 6 по 11 листопада 2014 р. у м. Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. У ньому взяли участь команди м. Харкова. Переможцями стали:

Читати повністю

Про надходження підручників 13 Лис 2014

Міністерство освіти і науки України продовжує доставку до регіонів підручників для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2014-2015 н.р. Повідомляємо, що 12 листопада 2014 р. до Харківської області надійшло 4 назви нових підручників. Усього в регіоні на сьогоднішній день отримано 45 назв нових підручників для 6-го класу: 33 – для шкіл з українською мовою навчання, […]

Читати повністю