Архів за Грудень 10th, 2014

Школа позитивного досвіду для викладачів правознавства 10 Гру 2014

9 грудня 2014 року на базі Чугуївського професійного аграрного ліцею відбулась школа позитивного досвіду для викладачів правознавства. Викладач правознавства Соколов В.В. представив свій досвід роботи викладання предмета „Правознавство”. Урок, який провів Володимир Вікторович, був присвячений правам людини та громадянина, що було особливо актуально у зв’язку з проведенням у ПТНЗ Харківської області Тижня права.

Читати повністю

Обласний семінар-практикум 10 Гру 2014

В Комунальному вищому навчальному закладом «Харківська академія неперервної освіти» за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Міжнародної громадської організації «Рада сімей України» 10 грудня 2014 року розпочався обласний семінар-практикум із підготовки класних керівників, практичних психологів, соціальних педагогів до викладання курсу «Сімейні цінності».

Читати повністю

Матеріали до постійно діючого тематичного науково-практичного семінару 10 Гру 2014

Читати повністю

Постійно діючий тематичний науково-практичний семінар 10 Гру 2014

10 грудня 2014 року Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» провели постійно діючий тематичний науково-практичний семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів різних типів із вечірньою (змінною) та заочною формами навчання за темою: «Організація роботи предметних методичних об’єднань за диференційованим принципом […]

Читати повністю