Відбулися Всеукраїнський турнір з гирьового спорту

25 – 26 квітня 2015 року в м. Кобеляки, Полтавської області відбулися Всеукраїнський турнір з гирьового спорту присвячений пам’яті Народного лікаря М.А. Касьяна та Чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів. У цих змаганнях прийняли участь 12 областей та понад 200 учасників.Збірна команда вихованцівБлизнюківської ДЮСШ та БДЮТ в кількості 12 чоловік захищала честь району та Харківської області.

25 квітня проводився Всеукраїнський турнір з гирьового спорту присвячений пам’яті Народного лікаря М.А. Касьяна. Підсумками дня стали 6 медалей для команди Близнюківського району:

1. Штіллер Артур – Iмісце;
  2. Герасимов Олександр – II місце;
  3. Стригунов Антон – II місце;
  4. Фурман Федір – II місце;
  5. КалінченкоВладислав – III місце;
  6. Масловський Євген – Ш місце.

26 квітня проводився Чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів. Підсумком дня стали також 6 медалей:

1. Штіллер Артур – I місце;
  2. Сосницька Олександра – I місце;
  4. Катюха Денис – II місце;
  5. Шудров В’ячеслав –Ш місце;
  6. Калінченко Владислав – Ш місце

Підсумками двох змагальних днів стали 12 медалей для команди Близнюківського району, що в свою чергу позитивно вплинуло на загальнокомандний залік: