ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики

В м. Харкові завершились змагання ХІІ літньої Універсіади України з легкої атлетики.

Протягом другого дня змагань визначились переможці і призери зі спортивної  ходи на 10000 м серед чоловіків, з бігу на 110 м з бар’єрами, 200 м, 400 м з бар’єрами, 800 м, 5000 м серед чоловіків 10000 м серед жінок, зі стрибків у висоту, у потрійному стрибку, метання списа, диска, з естафетного бігу 4х100м та 4х400м, з 7-борства та 10-борства.

В особистому заліку з 7-борства з сумою 5412 очок перемогла Марченко Юлія ( Національний технічний університет «ХПІ», друге місце посіла Слобода Дарина (м. Київ, НУФВСУ) – 5312 очок, 3 місце – Черемісіна Анастасія (м. Київ, НУФВСУ) – 4898 очок.

Фінальний забіг на 800 м з результатом 2:05.46 сек. виграла Лупу Наталія (Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський нац. університет            ім. І Огієнка), другою  фінішувала Сідорська Олена ( Кам’янець-Подільський нац. університет  ім. І Огієнка) 2:05.91сек., третьою – з результатом 2:06.12 сек. Киричук Діана – Миколаївська обл, НУК ім. адм. Макарова.

У стрибках у висоту переміг Проценко Андрій (Львівська обл.,ЛДУФК з результатом 2.20 см., друге місце посів Ковальов Андрій Херсонська обл.., ХДУ з результатом 2,20 см, третє – Лонський Віктор Житомирська обл,.ЖДУ ім. Франка, результат 2.20.

За попередніми даними в командному заліку серед областей на першому місці команда Сумської області, друге і третє місця посіли команди Харківської області.

Підсумкові протоколи будуть затверджені 25 травня 2015 року після проведення Кубку України, який відбудеться 23-24 травня в м. Києві.