XIV чемпіонат України з футболу

14 травня 2015 року завершилася фінальна частина XIV чемпіонату України з футболу серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проходила на навчально-спортивній базі Харківської державної зооветеринарної академії (ректор Головко Валерій Олексійович).
Переможцями стала команда Київського національного торговельно-економічного університету, друге місце посіла команда Харківської державної зооветеринарної академії, третє місце посіла команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Команди-переможці були нагороджені Кубками та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Нагородження проводили перший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Авраменко Володимир Андрійович та перший віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Первушкін Олег Аркадійович.