ІХ Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч Мрії»

Учні (вихованці) 5-го класу Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради Чарушин Володимир та Гльоза Анастасія брали участь у ІХ Міжнародному благодійному фестивалі дитячої творчості «Назустріч Мрії», який проходив з 30 травня по 2 червня 2015 року в місті Києві.

Фестиваль проводився під гаслом «Голос миру». У рамках фестивалю діти з різних куточків України пройшли урочистою ходою від Європейської площі до Майдану Незалежності, де розгорнули прапор на знак солідарності. Учасники ходи поклали квіти до Меморіалу загиблих під час Революції Гідності 2014 року, вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні».

Наступним етапом фестивалю стали виступи маленьких артистів. Діти – учасники фестивалю – підкорили глядачів своєю неповторністю та самобутністю. Вельмишановне журі, до складу якого входили Заслужені діячі культури і мистецтва України, відзначили неординарність та талановитість кожної дитини.

Жестова пісня у виконанні дітей «Листья желтые» викликала шквал аплодисментів та високу оцінку журі. Учні 5 класу посіли І місце у номінації «Оригінальний жанр» та виступили у заключному гала-концерті разом з відомою українською ведучою Ольгою Цибульською.

IMG_20150601_212955

Вітаємо призерів Фестивалю

та бажаємо подальших успіхів і перемог!