На Харківщині відбулись змагання з вільної боротьби, важкої атлетики серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

07 квітня 2016 року на спортивній базі Національного технічного університету «ХПІ» пройшли обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» студентів серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Харківської області з вільної боротьби. В змаганнях взяли участь 10 команд  вищих навчальних закладів загальною кількістю 86 учасників. У командному заліку перше місце посіла команда Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ректор Туренко А.М.), друге і третє місця поділили команди Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (ректор Тацій В.Я.) та Харківської державної академії фізичної культури  (ректор Ажиппо О.Ю.).

07 квітня 2016 року на базі Національного аерокосмічного університету «ХАІ» проведені обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з важкої атлетики. В турнірі взяли участь 67 студентів з 10-ти вищих навчальних закладів Харківської області. У командному заліку серед 13 команд-учасниць перше і друге місця вибороли  команди Харківської державної академії фізичної культури   (ректор Ажиппо О.Ю.),  третє місце посіла команда Національного аерокосмічного університету «ХАІ» (ректор Кривцов В.С).

Переможці і призери змагань в особистому і командному заліку нагороджені дипломами, медалями та кубками.