На Харківщині відбулись змагання з плавання, черліденгу, регбі легкоатлетичного кросу серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

З 20 по 21 квітня 2016 року в м. Харкові проведені обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» студентів серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Харківської області з 4-х видів спорту.

У навчально-спортивному комплексі Національного технічного університету «ХПІ» пройшли обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» студентів серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Харківської області з плавання. В змаганнях взяли участь 21 команда  з 18-ти вищих навчальних закладів загальною кількістю 179 учасників. У командному заліку  перше місце завоювала команда Харківської державної академії фізичної культури   (ректор Ажиппо О.Ю.), друге місце посіла команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (ректор Тацій В.Я.), третє – команда Національного технічного університету «ХПІ» (ректор Сокол Є.І.).

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди гостинно приймав учасників обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» студентів серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Харківської області з черліденгу. В змаганнях прийняли участь 82 учасника у складі 10-ти студентських команд з 9 вищих навчальних закладів. Переможцем змагань у командному заліку стала команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  (ректор Бакіров В.С.), друге місце посіла команда Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (ректор Прокопенко І.Ф.), третє місце – команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (ректор Тацій В.Я.).

На стадіоні Української інженерно-педагогічної академії змагалися 10 студентських команд з регбі-7. Володарями золотих нагород стала команда Харківського національного технічного університету сільського господарства (проректор з науково-педагогічної роботи Жила В.І.), срібні нагороди отримали гравці команди Національного технічного університету «ХПІ» (ректор Сокол Є.І.). бронзові – гравці команди Української інженерно-педагогічної академії (ректор Коваленко О.Е.)

20-21 квітня 2016 року у Лісопарку проведені обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» студентів серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Харківської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь 200 учасників з 21 вищого навчального закладу. У командному заліку перше місце посіла команда Національного технічного університету «ХПІ» (ректор Сокол Є.І.), друге місце – команда Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (ректор Прокопенко І.Ф.), третє – команда Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба (начальник університету Алімпієв А.М.).

Переможці і призери змагань в особистому і командному заліку нагороджені дипломами, медалями та кубками.