Про проведення конкурсів

17 грудня 2016 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсах відповідно взяли участь 95 учнів 5–11-х та 120 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) Харківської області, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі.

Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсів визначено 21 переможця ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 27 переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Усі переможці, які посіли І–ІІІ місця, візьмуть участь у ІV (фінальному) етапі відповідних конкурсів, які відбудуться:

4 лютого 2017 року – фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

18 лютого 2017 року – ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Списки переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсів оприлюднено на сайтах Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Списки переможців