Про проведення зимових канікул

Зимові канікули – це не тільки свята, але і змістовний та цікавий відпочинок для дітей. Саме так проводять дозвілля вихованці гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

У період з 26 по 29 грудня 2016 року юні геологи під керівництвом  Распопова А.М. здійснили краєзнавчу подорож до с. Вовчанські Хутори Вовчанського району Харківської області. Вихованці ознайомилися з геологічними відслоненнями крейди, досліджували місцеві джерела, вчилися орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу, а також отримали навички з техніки пішохідного туризму.

Юні екологи (керівник Кривопустов С.М.) з 26 грудня 2016 року по 3 січня  2017 року подорожували мальовничим Прикарпаттям. Вихованці побували у Верховині, де відвідали меморіальний музей Сергія Параджанова. У Коломиї діти ознайомилися з експозицією всесвітньо відомого музею Писанки. Захопили юних харків’ян і вироби народних майстрів на ярмарку у Косові, а також традиції святкування Різдва та Нового року на Прикарпатті.

3-5 січня 2017 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради відбулися майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, які провела Коваленко М.Л. Діти навчилися виготовляти власними руками квіти для традиційного українського віночку, а також прикраси  для новорічної ялинки.

Крім того, вихованці гуртків обласної станції юних туристів продовжують відвідувати музеї, виставки, театри, новорічні вистави. У зазначених заходах узяли участь понад 500 вихованців гуртків закладу.