20 квітня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році, на якому було підбито підсумки І етапу конкурсу.

На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників.

За рішенням фахових журі у ІІ етап конкурсу вийшли такі вихователі:

в  номінації «Вихователь груп загального розвитку»:

  • ЄвдокимоваН.О., вихователь Великобурлуцького дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Сонечко» Великобурлуцької районної ради;
  • ФроловаС.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»;
  • БакановаМ.О., вихователь Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 17 «Казка» Первомайської міської ради;
  • СтуцаренкоС.О., вихователь Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 Чугуївської міської ради;
  • ЛемешкоА.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 242 Харківської міської ради»;
  • ЯрошеваІ.М., вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району;
  • КрамаренкоО.М., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 Балаклійської міської ради;
  • ГоликС.К., вихователь Борівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 «Золота рибка» Борівської селищної ради Борівського району;
  • ПотебенкоО.А., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 355 Харківської міської ради»;
  • БацманО.С., вихователь Різуненківського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Коломацької районної ради;
  • КуценкоТ.М., вихователь Дошкільного комунального навчального закладу (дитячого садка) «Капітошка» Нововодолазької районної ради;
  • Бровко Л.Г. вихователь Караванського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Люботинської міської ради Харківської області;

в номінації «Вихователь груп компенсуючого типу»:

  • ЛазарєваТ.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • МіллєрН.М., вихователь Височанського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу Височанської селищної ради Харківського району;
  • Єпіфанова-КожевніковаТ.В., вихователь Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради4
  • Каменюка Н.О., вихователь Лозівсього дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 11 «Берізка» Лозівської міської ради;
  • Соболь В.С., вихователь Комунального закладу «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступеня № 2» Харківської обласної ради;
  • Зінчук Д.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 439 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • Коник В.В., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради;
  • Борзенко В. М., вихователь Комунального закладу «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад − школа-інтернат І-ІІ ступенів)» Харківської обласної ради;
  • Март’янова С.О., вихователь Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 «Калинка» комбінованого типу Дергачівської міської ради Дергачівського району;

в номінації «Вихователь-методист»:

  • Щербак А.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 294 Харківської міської ради»;
  • Витовтова Л.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради»;
  • Губанова І.В, вихователь-методист Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 «Усмішка» Первомайської міської ради;
  • Паладій Н.О., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Харківської міської ради»;
  • Сургай Т.О., вихователь-методист Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району;
  • Пінчук В.В., вихователь-методист Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7 «Золотий півник» Лозівської міської ради;
  • Євтіфієва В.А., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 440 Харківської міської ради»;
  • Золотарьова О.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 378 Харківської міської ради»;
  • Шепелєва Н.В., вихователь-методист Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради
  • Дігтяр Т.В., вихователь-методист Безлюдівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Безлюдівської селищної ради Харківського району.

21 квітня 2017 року конкурсанти презентують власний професійний досвід на базі Комунального закладу «Харківська гуманітарно–педагогічна академія» Харківської обласної ради (номінація «Вихователь груп загального розвитку») та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з номінацій «Вихователь груп компенсуючого типу»та «Вихователь-методист»).

Зведені оціночні листи І етапу ІІ (обласного) туру обласного розміщені на сайтах Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у розділі «Освіта» підрозділу «Конкурс «Кращий вихователь Харківщини» та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у розділі «Публічна інформація».