На Харківщині підведені підсумки ХІІІ літньої Універсіади України з боротьби самбо

З 03 по 05 травня 2017 року в місті Харкові на базі  спортивного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулись змагання ХІІІ літньої Універсіади України з боротьби самбо.       В  запеклій боротьби за призові місця змагались понад 120 спортсменів з  13 областей України.

В загальнокомандному заліку серед команд областей І місце, з кількістю 599 очок, посіла збірна команда Харківської області-1, ІІ місце також посіла збірна команда Харківської області – 2 із кількістю 458 очок,  ІІІ місце посіла команда Львівської області (370 очок).

Переможці та призери отримали  медалі та дипломи від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Бажаємо всім учасникам змагань  нових рекордів і подальших перемог на українських та світових спортивних аренах.