На Харківщині відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WРКА серед студентів

З 29 березня по 01 квітня 2018 року у легкоатлетичному манежі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ»» Харківської обласної ради відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WРКА серед студентів, на якому понад 90 спортсменів (20 закладів вищої освіти)  з різних областей України  у запеклій боротьбі змагалися за звання чемпіона.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце зайняла збірна команда Харківської державної академії фізичної культури, друге місце завоювала збірна команда Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, третю сходинку п’єдесталу пошани зайняла збірна команда Національного аерокосмічного університету імені  М.Є. Жуковського «ХАІ».

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо подальших спортивних успіхів на всеукраїнських та світових аренах!