Освіта Слобожанщини  та навчання за кордоном – 2018

12 квітня 2018 року відбулося відкриття тринадцятої спеціалізованої  міжнародної  виставки «Освіта Слобожанщини  та навчання за кордоном – 2018», яка проводиться за підтримки Департаменту  науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту  освіти Харківської міської ради  у приміщенні Палацу спорту (пр – т Петра Григоренка, 2,  станція метро «Палац Спорту»).

Виставка – важлива подія у житті обласного центру, багатьом поколінням абітурієнтів вона допомогла визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях  у житті. Традиційно вона має на меті презентувати для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів, видавництв та досвід використання інформаційних технологій.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, студенти вишів, які  на виставці матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм  та факультетів. Захід стане помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.

На виставці будуть представлені понад 50 учасників – з України, а також заклади освіти, агенції та установи Ізраїлю, Литви, Польщі та Словаччини. У списку постійних учасників – Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківська державна зооветеринарна академія, Університет Марії Кюрі – Склодовської з Польщі, Ізраїльський культурний центр та інші. На виставці дебютують:  Університет Миколаса Римеріса з Вільнюса (Литва), Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Харківський державний автотранспортний коледж,  філія «Сознут – Україна» та інші. Учасники виставки мають можливість не тільки продемонструвати свої досягнення, а також встановити нові партнерські зв’язки. На спільному стенді Харківського національного університету радіоелектроніки та Університету економіки  з    м. Бідгощ  (Польща) відвідувачі зможуть дізнатись порядок отримання подвійного диплому. Зіграти у сучасні інтерактивні комп’ютерні ігри та побачити роботів у дії можна буде на стенді ХНУРЕ «Кіберпростір», а на стендах Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та побуту УІПА і Харківського поліграфічного центру професійно-технічної освіти можна познайомитися зі зразками продукції, виготовлених руками їхніх вихованців.

Організатор заходу: Виставкова компанія АДТ.