У Державному навчальному закладі «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

У Державному навчальному закладі «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». Були запрошені учні 9-х та 11-х класів шкіл м. Куп’янська, смт. Ківшарівка та Куп’янськ-Вузловий, сільських шкіл Куп’янського, Дворічанського, Шевченківського районів.

Юнакам і дівчатам відразу ж у вестибюлі навчального закладу продемонстрували свою фахову майстерність майбутні кухарі, кондитери, пригощаючи гостей водограєм фондю з білого та чорного шоколаду та фруктів, печивом, медовими пряниками, кексами, рогаликами, тістечками та іншими смаколиками.

Під час екскурсії по навчальному закладу випускники шкіл побували у навчальних майстернях, лабораторіях, кабінетах загальноосвітніх предметів, відвідали бліц-уроки з математики, української та англійської мов, інформатики. Почули змістовні розповіді про професії, які користуються попитом на ринку праці, про отримання загальноосвітньої підготовки, про умови навчання та відпочинку. Побували школярі у гуртожитку, побачили умови життя і побуту мешканців.

На завершення заходу школярів було запрошено до актової зали, де на них чекали виступи молодої зміни України – агітбригади «Професіонал» та вокальні, танцювальні колективи навчального закладу.