Фестиваль  науки Hands on Science в НТУ «ХПІ»

15 червня 2018 р. Фестивалем науки Hands on Science в НТУ «ХПІ»  підведені підсумки проекту STEMCamp School. Учасники літнього наукового табору представили свої 23 фінальні проекти за напрямами: енергетика та електроніка, екологія, фізика, хімія, інженерне проектування і математичне моделювання.

Протягом 10 днів 100 школярів відвідували лекції, тренінги, семінари, лабораторні практикуми від вчених Університету. Також для них провів майстер-класи провідний шкільний фізик-експериментатор Крістофер Чіаверіна (США). Після цього учасників об’єднали в команди для інтенсивної підготовки за одним із напрямів і розробки відповідних проектів. Серед них:

— «Захист від ураження блискавкою приватного будинку і прилеглої території»,

— «Marvel відпочиває» (створення екологічного коміксу, як потужної і доступної зброї в інформаційній компанії з питань екологічних проблем і ситуацій),

— «Сонячна піч» (базові принципи використання теплової енергії Сонця для розігріву їжі в польових умовах),

— «Світлофор з автономним живленням» (проект зі створенню моделі міського світлофора на основі світлодіодів з живленням від сонячної батареї і управлінням за допомогою мікроконтролера),

— «Косметичний крем «Американо» (розробка інноваційної рецептури косметичного крему, що містить кофеїн),

— «Створення 3D-моделі вітрогенератора» (комп’ютерне проектування моделі і друк її складових на 3d-принтері) і багато інших проектів.

Організатори проекту –  ГО «Об’єднання молодих вчених НТУ «ХПІ» за підтримки Посольства США в Україні.