Про фестиваль ораторського мистецтва

17 жовтня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М. Адаменко)» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

У Фестивалі взяли участь 46 учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти місцевих органів управління у сфері освіти та 10 учнів закладів освіти інтернатного типу.

Учасники Фестивалю в І турі представили свої виступи із вищевказаної теми.

У ІІ турі автори найкращих виступів склали діалоги за такими темами:

  1. Краще взяти й винайти завтрашній день, ніж переживати за те, щовчорашній був так собі (Стів Джобс).
  2. Удосконалюватися – значить змінюватися, бути досконалим – значить змінюватися часто (Вінстон Черчілль).
  3. Мисли самостійно. Будь гравцем у шахи, а не фігурою (Ральф Чарелл).

За підсумками І й ІІ турів оргкомітетом та журі Фестивалю визначено 8 переможців і 12 лауреатів.

Переможцями стали:

І місце – Колмик Дарина, учениця 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – Кантемир Катерина, учениця 10 класу комунального закладу «Феськівський ліцей» Золочівської селищної ради Харківської області;

ІІ місце – Мітяков Данило, учень 11 класу Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;

ІІ місце – Халєєва Марія, учениця 11 класу Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Алєєва Анна, учениця 10 класу Слобожанської гімназії № 2 Зміївської районної ради Харківської області;

ІІІ місце – Кравченко Олег, учень 10 класу Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області;

ІІІ місце – Нгуен Хиу Хоя, учень 11 класу Комунального закладу «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області;

ІІІ місце – Прокопенко Борис, учень 11 класу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області.

Звання лауреатів вибороли:

  1. Архіпцев Олександр, учень 11класу Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської області;
  2. Благодир Наталія, учениця 10класу Колонтаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;
  3. Гетманчук Аліна, учениця 11класу Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області;
  4. Дубовик Поліна, учениця 10 класу Комунального закладу «Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області»;
  5. Дягілєв Ілля, учень 11класу Введенського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області;
  6. Єгорова Софія, учениця 11 класу Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області;
  7. Іванова Євгенія, учениця 11класу Комунального закладу «Богодухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Богодухівської районної ради Харківської області;
  8. Калюжний Богдан, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №145 Харківської міської ради Харківської області;
  9. 9.Коваль Софія, учениця 10класу Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області;
  10. Мосесян Анна, учениця 11класу Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області»;
  11. Ряшин Артем, учень 11класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Люботинської міської ради Харківської області;
  12. Романова Анастасія, учениця 11класу Чугуївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа
    І-ІІІ ступенів» № 8 Чугуївської міської ради Харківської області;

09 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів фестивалю ораторського мистецтва.