Срібна медаль Чемпіонату світу з гирьового спорту у представниці Харківської державної академії фізичної культури

20-24 листопада в місті Гамбург (Німеччина) завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Найзначніші міжнародні змагання серед гирьовиків цього року зібрали рекордну кількість учасників – 545 спортсмена з 35 країн світу. За підсумками змагань збірна України посіла 3 загальнокомандне місце, поступившись збірній команді Росії та Казахстану. П’ятірку лідерів замкнули спортсмени Латвії та США.

У складі збірної команди України Харківську державну академію фізичної культури  представляла  студентка 4 курсу кафедри важкої атлетики та боксу Молька Марина,  яка виборола срібну медаль змагань. Доречи, Марина цього року стала стипендіатом Харківського міського голови «Обдарованість» у номінації «Спорт високих досягнень». Вітаємо Марину і тренерів та бажаємо нових успішних стартів!