Про підсумки участі юних туристів-краєзнавців Харківщини у Всеукраїнських змаганнях у Закарпатській області

У липні у Закарпатській області відбулися 44-й Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму та Х Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців, у яких взяли участь збірні команди юних туристів-краєзнавців Харківщини.

Збірна команда юних туристів у складі 8 учнів з м. Чугуєва, Ізюмського, Чугуївського та Великобурлуцького районів успішно виступила у змаганнях на дистанції «Крос-похід» 44-го Чемпіонату України з пішохідного туризму та посіла ІІІ місце серед 24 команд України. Члени команди виконали нормативи кандидатів у майстри спорту.

Збірна команда  юних краєзнавців у складі 8 учнів з Дворічанського, Валківського, Нововодолазького районів та вихованців Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради успішно виступила у конкурсах Х Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців, а саме: І місце – у конкурсі «Візитка команди», І місце – у конкурсі обрядове дійство «І рушник вишиваний на щастя, на долю дала»,                 І місце – у конкурсі з екології, ІІІ місце – у конкурсі з геології. За підсумками зльоту збірна команда Харківської області посіла І загальнокомандне місце серед 18 команд-учасниць України.

Збірні команди юних туристів та краєзнавців Харківщини нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, кубками та медалями.