Розпочався обласний серпневий педагогічний тиждень

20 серпня 2015 року розпочався обласний серпневий педагогічний тиждень.

У КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-методичну конференцію «Пріоритетні завдання методичних служб щодо формування морально-духовних цінностей особистості як основи людиноцентризму».

У ході конференції визначено пріоритети спільної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та районних (міських) методичних служб щодо підвищення якості навчання та посилення національно-патріотичного виховання у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах регіону в 2015/2016 навчальному році; розглянуто досвід методичного центру відділу освіти Куп’янської міської ради, методичного кабінету відділу освіти Люботинської міської ради та методичного кабінету відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації з упровадження науково-методичного проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період».

На заході були присутні завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (інформаційно-методичних центрів) – усього 82 особи.

Учасники конференції отримали методичні матеріали з питань національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді та відзначення 250-річчя заснування Харківської області.

Матеріали розміщено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в розділах «Інформація: останні новини»; «Заходи».

 

IMG_0029_ IMG_0060_ IMG_0090_ IMG_0131_