Про підсумки проведення обласної школи передового педагогічного досвіду

30 вересня 2015 року проведено обласну школу передового педагогічного досвіду роботи на базі Харківського професійного ліцею машинобудування для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність. Обласна школа проходила за темою: «Інноваційні педагогічні та виробничі технології у навчально-виховному процесі ліцею».

У роботі школи взяли участь педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова та області.

Під час заходу розглядалися наступні питання:

  • використання інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників верстатного та електротехнічного профілю (Голоскокова Л.В., голова методичної комісії ПП верстатного та електротехнічного профілю);
  • інноваційні технології навчання, що реалізуються на уроках хімії та біології (Коцюр І.М., викладач хімії та біології);
  • використання методу проектів у роботі бібліотеки (Кохно Є.І., бібліотекар).

Викладач професійно-теоретичної підготовки з професій машинобудування Коробка Н.С. провела відкритий урок з предмета спецтехнології на тему: «Крило літального апарату» із використанням мультимедійних засобів навчання.

У роботі школи взяла учать к.пед.н., доцент кафедри Інформатики та прикладних комп’ютерних технологій в промисловому і поліграфічному виробництві УІПА Бондаренко Т.С., яка розповіла про використання додаткових можливостей дистанційного навчання у навчально-виховному процесі ПТНЗ.

Також відбулася презентація буклету «Рекомендації та інструкції для педагогічних працівників ПТНЗ щодо створення електронних навчальних підручників», який розробила методист НМЦ ПТО у Харківській області Липчанська Ю.О.

Під час обласної школи проходила виставка дидактичних матеріалів педагогічних працівників Харківського професійного ліцею машинобудування, які розроблені з використанням інноваційних технологій.

Завершилася школа передового педагогічного досвіду роботи підбиттям підсумків та наданням консультацій з організації інноваційної діяльності у ПТНЗ.