Про початок тренувальних зборів

26 жовтня 2015 року розпочалися тренувальні збори для учнів ЗНЗ Харківської області з підготовки до ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, біології, географії, економіки, правознавства, хімії, інформатики, інформаційних технологій, російської мови та літератури.

На заняття запрошено понад 200 учнів, які показали високі результати на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році.

Тренувальні збори проводяться на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету радіоелектроніки, КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

До проведення занять залучено кращих вчителів-предметників, які мають багаторічний досвід роботи з підготовки школярів до інтелектуальних змагань, провідних викладачів та науковців вищих навчальних закладів, а також методистів та викладачів Харківської академії неперервної освіти.