Відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів професійно-технічних навчальних закладів з предмету «Креслення»

04 листопада 2015 року на базі Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище №6» була проведена обласна школа  передового педагогічного досвіду (далі – ШППД) для викладачів професійно-технічних навчальних закладів з предмету «Креслення».

У процесі розгляду теми: «Застосування технологічного інструментарію дидактики на уроках креслення» своїм досвід роботи поділилася викладач-методист вищої категорії  Тетяна Георгіївна Гордієнко.

У процесі роботи ШППД були розглянуті такі питання:

  • інформаційно-методичний інструментарій предмета «Креслення» в розрізі нових навчальних посібників;
  • використання Веб-квестів і розміщення їх в інформаційній хмарі викладача та учнів для підвищення якості знань із предмета «Креслення».

Згідно із планом роботи  школи передового педагогічного досвіду, для її учасників було проведено фрагмент уроку із застосуванням динамічних плакатів.

Ще однією формою роботи, до якої були залучені викладачі, стало створення ними Веб-квесту як одного із методів активізації самостійної роботи учнів при вивченні предмета «Креслення»; у процесі виконання цієї роботи  викладачі отримали змогу вдосконалити і поглибити свої знання та навички з використання комп’ютерної техніки.

Завершилася робота ШППД підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення роботи викладачами професійно-технічних навчальних закладів з  предмету  «Креслення».