Про підсумки урочистостей з нагоди Дня української писемності та мови

9 листопада 2015 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови, під час яких нагороджено переможців і лауреатів Обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І. Багряний)».

В урочистостях взяли участь учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, керівники Р(М)МО вчителів української мови та літератури, викладачі та студенти вищих навчальних закладів м. Харкова, письменники та члени громадських організацій, щирі шанувальники рідного слова.

Лауреати та переможці, їхні вчителі отримали дипломи та набори книг від оргкомітету Обласного фестивалю ораторського мистецтва. Учнів та вчителів привітали: Покроєва Л.Д., ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»; Бойко В.С., заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, член Національної Спілки письменників України; Побелян М.Ф., член Національної Спілки письменників України; Голобородько К.Ю., доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, голова журі Фестивалю.