Про засідання «круглого столу» «Студентське самоврядування Харкова: перспективи розвитку»

24 листопада 2015 року  у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна  за ініціативи Харківської обласної студентської ради  відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Студентське самоврядування Харкова: перспективи розвитку».

Членами Харківської обласної студентської ради та представниками органів  студентського самоврядування вищих навчальних закладів були обговорені наступні питання: фінансування діяльності студентського самоврядування: міф чи реальність?; механізм комунікації органів студентського самоврядування з адміністрацією вищих навчальних закладів; роль та вплив органів студентського самоврядування на формування культури  та соціальних орієнтирів у студентському середовищі.

За підсумками засідання «круглого столу» було рекомендовано привести положення про органи студентського самоврядування у відповідність до Закону України «Про вищу освіту»; внести зміни стосовно цілодобового входу до гуртожитків у відповідні нормативні документи вищих навчальних закладів, що регламентують діяльність гуртожитків.