Про підсумки проведення школи позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів ПТНЗ

17 грудня 2015 року на базі ДПТНЗ «Харківське вище  професійне училище будівництва» (далі –  училище) відбулася школа позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів ПТНЗ на тему «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н – запорука  якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника», у роботі школи  взяли участь 23 старших майстри ПТНЗ Харківської області.

Запольний В.М., заступник директора з НВР ознайомив старших майстрів  з навчально-виробничою базою та запропонував  відвідати  фрагменту уроку в/н з професії «Кухар, кондитер» на тему: «Приготування котлетної маси із риби. Приготування напівфабрикатів», який проводила майстер в/н Супрун О.М.

Майстер-клас «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н» та практикум «Контрольно-аналітична діяльність старшого майстра» провела керівник школи ППД Бабенко Т.П., старший майстер училища.

Крім цього, учасникам школи було запропоновано відвідати виставку інформаційно-методичних та контрольно-аналітичних  матеріалів старшого майстра училища.

Завершилась школа обговоренням фрагменту уроку в/н, та відвідуванням виховного заходу «Запрошуємо на чаювання», який провели Борисенко О.В., майстер в/н та Запольна К.В., класний керівник групи з професії «Кухар» разом зі своїми учнями.