Протягом тижня проведено цикл тренінгів для педагогічних працівників

Протягом тижня Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено цикл тренінгів для педагогічних працівників в рамках проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні».

Тренінги для педагогів пройшли у Борівському (21-22.12.2015) та Балаклійському районах (22-23.12.2015), м. Ізюмі (23-24.12.2015) та м. Первомайському (24-25.12.2015).

Під час тренінгів окреслено основні завдання та напрями педагогічного супроводу дітей, які мають високий рівень стресу внаслідок військового конфлікту в Україні. Педагоги проаналізували прояви стресових станів у дітей різного віку, отримали методичні та практичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу з урахуванням стресових станів учнів; закріпили на практиці навички створення «безпечного середовища» у навчальному закладі та класному колективі; обмінялися досвідом самостійно відновлювати сили після стресових станів.

Усього в тренінгах узяли участь 80 педагогічних працівників навчальних закладів.