Урочисте засідання Вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту

10 березня 2016 року об 11-00 в Українському державному університеті залізничного транспорту (далі – Університет) відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене першому випуску магістрів з отримання дипломів «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» Національної Консерваторії Мистецтв і Ремесел (Париж, Франція). Підготовка магістрів здійснюється на підставі Рамочної угоди між двома університетами-партнерами, підписаної у 2015 р. на чотири роки.

У засіданні взяли участь ректор Національної Консерваторії Мистецтв і Ремесел професор – Олів’є Фарон, представник Національного товариства залізниць Франції, директор міжнародних проектів Східної Європи – Фредерік Парде, а також провідні викладачі та науковці, аспіранти, магістри та студенти Університету.

Ректор Університету Сергій Панченко привітав випускників з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістра.

Випуск 2016 року – це перший випуск магістрів, які отримали два дипломи міжнародного зразка. Кваліфікацію магістра за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» присвоїли 13 випускникам Університету.