XI щорічний Ярмарок вакансій «Політех-2016»

8 квітня в Спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся одинадцятий  щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2016».

Ярмарок – традиційний захід, на якому представники провідних українських і міжнародних компаній презентують свої вакансії та знайомляться з випускниками Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Метою роботодавців є пошук талановитих студентів і запрошення їх на стажування.

Ярмарок робочих місць «Політех-2016» зібрав понад 70 компаній-роботодавців, серед яких: підприємства, IT-компанії і банки. Також були представлені організації, які потребують фахівців різного профілю – перекладачів, менеджерів із продажу, консультантів.

Більш ніж 1000 студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та інших вищих навчальних закладів  отримали інформацію про вакансії, вимоги роботодавців, знайдуть відповідну компанію для практики та знайти роботу.

Учасники ярмарки мали змогу ознайомитися з більш ніж 200 вакансіями, а також з пропозиціями компаній про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

ХПІ ярмарка