Про підсумки проведення змагань з техніки пішохідного туризму

З 16 по 20 травня 2016 року поблизу с. Довжик Золочівського району відбулися змагання школярів Харківщини з техніки пішохідного туризму серед найсильніших команд учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 23 команди (145 учасників) із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів районів/міст області та м. Харкова.

На дистанції «Смуга перешкод» у середній віковій групі призові місця посіли команди:

– І місце – вихованці Харківського Палацу дитячої  та юнацької творчості Харківської міської ради,

– ІІ місце – учні навчальних закладів Великобурлуцького району,

– ІІІ місце – вихованці Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради.

На дистанції «Кросс-похід» у середній віковій групі найсильнішими стали команди:

– І місце – вихованці Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради;

– ІІ місце –  учні навчальних закладів Великобурлуцького району;

– ІІІ місце   –  учні навчальних закладів Чугуївського району.

На дистанціях «Кросс-похід» та «Смуга перешкод» у старшій віковій переможцями стали команди:

– І місце –  вихованці  Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради;

– ІІ  місце –  учні навчальних закладів Чугуївського району;

– ІІІ місце – учні навчальних закладів Золочівського району.

У змаганнях зі спортивного орієнтування проведено естафету, у який взяли участь 28 команд. Призові місця посіли команди:

– І місце –  учні навчальних закладів Чугуївського району;

– ІІ місце  – учні навчальних закладів Золочівського району;

– ІІІ місце – учні навчальних закладів Дергачівського району.

У змаганнях на середній дистанції спортивного орієнтування брали участь 9 команд (109 учасників). Найкращі результати у команд:

– І місце – учні навчальних закладів Чугуївського району;

– ІІ місце  – учні навчальних закладів Дергачівського району;

– ІІІ місце – вихованці  Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради.

Слід відзначити активну участь у змаганнях команд Зачепилівського, Первомайського районів Харківської області а також Харківського Палацу дитячої  та юнацької творчості Харківської міської ради та Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради. Переможці   та  призери  змагань  нагороджені грамотами та кубками Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.