Регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому на навчання у 2016 році до вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.06.2016 № 679  23 червня  2016 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому на навчання у 2016 році до вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування.

У нараді взяли участь перший заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Труш О.О., проректори (заступники директорів) та відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської та Донецької (північ) областей.

З доповіддю щодо особливостей вступної кампанії 2016 року виступив директор Департаменту вищої освіти  Міністерства освіти і науки України Олег Ігоревич Шаров. На нараді були також розглянуті питання організації і проведення незалежного оцінювання якості освіти у 2016 році, роботи Єдиної державної бази з питань освіти у 2016 році.

За підсумками обговорення було звернено увагу керівників вищих навчальних закладів на необхідність розроблення та затвердження вченою (педагогічною) радою вищого навчального закладу змін до правил прийому до вищого навчального закладу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2016 № 662 та вжиття заходів щодо організованого проведення вступної кампанії 2016 року.