Про участь у Четвертій науковій школі з фізики (м. Женева, Швейцарія)

          

З 12 по 17 вересня 2016 року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Європейською організацією ядерних досліджень «CERN» у м. Женева (Швейцарія) проведено Четверту наукову школу з фізики.

Можливість відвідати найбільшу у світі лабораторію фізики високих енергій після відбіркового туру отримали 16 переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2016 року з восьми областей України та м. Києва, з них 6 учнів – представники Харківщини. Усі заявлені учасники від Харківської області успішно пройшли відбір на навчання до наукової школи, чим продемонстрували високий рівень підготовки за напрямом наукового дослідження та знання іноземної (англійської) мови.

Участь у стажуванні в CERN пройшли Куликов Артур, Мінаков Станіслав, Попова Єлизавета, Скуріхін Роман, студенти І-го курсу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Погуляєв Юрій, студент І-го курсу Харківського національного університету радіоелектроніки.

Учасники наукової школи ознайомилися з перспективними напрямами наукових досліджень у галузі фізики високих енергій, відвідали наукові установи та експериментальні лабораторії CERN, поспілкувалися з провідними науковцями Європейської організації ядерних досліджень.