Відбувся захід з нагоди Дня винахідника і раціоналізатора України

22 вересня у Харківській державній наукові бібліотеці ім. В.Г. Короленка за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з нагоди Дня винахідника і раціоналізатора України відбулася науково-практична конференція за темою «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області»

У заході взяли участь керівники Товариства винахідників і раціоналізаторів  України та Харківської області, науковці, молоді вчені провідних вищих навчальних закладів і наукових установ Харківської області.

Під час заходу були висвітлені та обговорені наступні питання: проблеми винахідницької і раціоналізаторської діяльності в сучасних умовах; винахідницька діяльність в галузі створення інтелектуальних інформаційних технологій для автомобільного транспорту; створення і трансфер технологій на сучасному етапі; євроінтеграція – нові можливості для винахідництва.

За популяризацію винахідництва та заохочення студентської молоді до інноваційної діяльності кращі представники вищих навчальних закладів були нагороджені грамотами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.