Міжнародне дослідження якості освіти PISA-2018

Із метою надання науково-методичної й практичної допомоги щодо реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі в межах підготовки до міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 22 березня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-тренінг для заступників директорів із навчально-виховної роботи навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування, заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів із навчально-виробничої роботи.

Тренінг відбувся на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 4 м. Харкова».

У тренінгу взяли участь 66 педагогічних працівників.

Під час заходу ознайомлено з особливостями проведення дослідження якості освіти PISA, характеристиками та прикладами компетентістних завдань, моделлю організації роботи з підготовки учителів та учнів до PISA-2018. Учасники тренінгу отримали практичні матеріали для проведення відповідної роботи в навчальних закладах.