На Харківщині відбулись змагання зі спортивного орієнтування серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

11 квітня 2017 року на базі Лісопарку міста Харкова відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів  ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області зі спортивного орієнтування.

У змаганнях взяли участь 69 учасників з 9-ти вищих навчальних закладів Харківської області. У 3-х етапній естафеті серед чоловіків  перше місце виборола команда Харківської державної академії фізичної культури (ректор Ажиппо О.Ю.), друге місце – команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (ректор Тацій В.Я.), третє місце – команда Харківського національного університету радіоелектроніки (ректор Семенець В.В.). Серед жінок перемогла команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого , друге та третє місця посіли команди Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (ректор  Прокопенко І.Ф.).

Переможці і призери змагань в особистому і командному заліку нагороджені дипломами, медалями та кубками.