І (обласний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”

У серпні – вересні 2014 року на базі Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» відбувся І (обласний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

У заході взяли участь 20 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова й області, з них 16 (80%) – із м. Харкова, 4 (20%) –  із сільських районів і міст області. На розгляд журі подано науково-дослідницькі проекти в шести номінаціях: «Технічна творчість та винахідництво» (6 робіт), «Екологія та ресурсозбереження» (5), «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» (4), «Електроніка та приладобудування» (3), «Матеріалознавство та перспективні технології» (1), «Робототехніка та робототехнічні системи» (1). За результатами заходу переможцями стали 13 учасників, серед нихкількість учнів навчальних закладів м. Харкова становить 9 (69% від загальної кількості призових місць); сільських районів і міст області – 4 (31%). Учні-переможці, які набрали найбільшу кількість балів у кожній номінації (5 осіб), візьмуть участь у ІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» в м. Києві.