Привітання із Днем працівників освіти.

Шановні працівники освіти Харківщини!

Шановні друзі!

     Від щирого серця вітаю вас із Днем працівників освіти – святом, що вже давно виросло з рамок професійного до масштабів загальнонаціонального!

     Дуже добре, що у нас є таке державне свято. Воно  завжди нагадує про те, що кожен колись був учнем, і в нього були вчителі, які  відкрили нам дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, навчили рідної мови, дали першу науку чесно жити й самовіддано працювати.

     Завжди в Україні вчитель був найшановнішою людиною. Ця традиція зберігається й донині. Для багатьох своїх вихованців ви протягом усього їхнього життя залишаєтесь “світовою зіркою”.

     Скількох юних громадян ви виховали, скількох пропустили через своє серце, скільком були батьком і матір’ю, мудрим і вимогливим наставником.

     Кожен з вас зробив свій внесок у розвиток освіти на Харківщині. Саме ви розповіли юним про нашу славну Україну, зробили все, щоб кожен пишався рідним краєм, любив його і прагнув зробити ще красивішим.

     Тільки завдяки вашій невтомній праці, завдяки любові до дитини, постійному творчому пошуку ми можемо розраховувати  на високий освітній рівень у державі, розвиток науки, інтеграцію в міжнародний освітній простір.

     Від усієї душі бажаю вам здоров’я, довгих років життя. Хай кожний день і кожна мить вашого життя будуть світлими й щасливими.

     Переконаний, ви завжди будете для своїх вихованців прикладом у громадському й особистому житті, взірцем і втіленням людяності, справжньої громадянської культури.

     Нехай вас і ваших дітей завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі бали.

     Здоров’я вам, сімейного щастя й добробуту!

Щиро ваш,
Директор департаменту
науки і освіти Харківської
обласної державної адміністрації                    Анатолій Бабічев