Всеукраїнський турнір Європейського футбольного Тижня Спеціальної Олімпіади Європи / Євразії в Україні

З 24 по 25 травня в м. Кропивницькому відбувся Всеукраїнський турнір Європейського футбольного Тижня Спеціальної Олімпіади Європи / Євразії в Україні де брали участь учні Шевченківського дитячого будинку – інтернату. Сім команд, переможців територіальних змагань виборювати право представляти Україну на Європейському турнірі з футболу Спеціальної Олімпіади Європи / Євразії, який відбудеться 16-20 липня цього року в м. Гетеборг Швеція. Дружна команда перемогла в полуфіналі господарів турніру учнів інтернату з міста Кропівницького з рахунком 4:0, чергова перемога відбулась у фіналі з рахунком 2:1

Отже учні Шевченківського дитячого будинку – інтернату стали чемпіонами турніру і вибороли право представляти України на представницькому Європейському турнірі.

Вітаємо переможців змагань, тренерів та керівника навчального закладу і всіх хто докладає зусиль щодо розвитку шкільного спорту на Харківщині.