Про відкриття Креативного простору молодих вчених НТУ «ХПІ» «Науковий Андеграунд»

    26 червня 2017 р. відбулося відкриття Креативного простору молодих вчених  Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» «Науковий Андеграунд». Соціальний науково-освітній проект створений за ініціативи Рада молодих вчених НТУ «ХПІ» для підтримки наукової, винахідницької та іншої творчої діяльності, взаємодії молодих вчених, розвитку їх інтелектуального потенціалу, суспільної активності і згуртованості.

Від імені Харківської обласної державної адміністрації учасників заходу привітав заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації О.О.Труш.

26 червня з 15.00 до 18.00 та 27 червня з 16.00 до 18.00 передбачена низка науково-просвітницьких заходів від молодих науковців, виступи спільноти «15х4 Харків», а також концерт музичних гуртів «ВЛ-8» та «Осколки времени», вхід на всі заходи вільний.

     Організатори запрошують взяти участь у заходах усіх, хто поділяє ідеї творчої співпраці наукової і освітянської громадськості Харкова і підтримує ініціативу, що саме наука є рушійною силою розвитку регіону.