Урочисті заходи в професійно-технічних навчальних закладах

У професійно-технічних навчальних закладів Харківщини пройшли випускні урочистості, яким передували складні випробування – державна кваліфікаційна атестація, захист випускних кваліфікаційних робіт, державна підсумкова атестація на отримання загальної середньої освіти.

У 2017 році у професійно-технічних навчальних закладах випущено понад 6000 кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

Випускний – особливе свято, що лежить на межі дитинства і дорослого життя. І нехай навчання у професійно-технічному навчальному закладі – це невелика відстань у житті наших випускників, навіть у порівнянні з навчанням у школі, але ці кілька років насичені пізнанням нового, знайомствами з цікавими людьми і справжніми професіоналами своєї справи, подоланням невпевненості в собі, набуттям професії, яка може стати перепусткою у власну самостійність, засобом подолання життєвих рубежів і ділом усього життя, якому можна й треба учитись усе життя.

Під час урочистостей  випускників нагороджували грамотами за успішне навчання, активне громадське життя, участь у художній самодіяльності, спортивні досягнення і вітали теплими словами:

Все добре з собою візьміть у життя.

І вчительську працю і шану від друзів,

Тримайте професію міцно в руках,

Тоді поважатимуть вас усюди.