Про обласний науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів інтернатного типу

20 жовтня 2017 року відповідно до планів роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування проведено науково-практичний семінар за темою «Інноваційні технології навчання дітей з особливими освітніми потребами на різних етапах освіти».

Байназарова О.О., заступник начальника управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти, прокоментувала основні статті нового Закону України «Про освіту» та ознайомила з порядком поетапного його застосування.

Під час роботи семінару за визначеною темою учасників ознайомлено із сучасними науково-методичними та інноваційними підходами до навчання учнів із особливими освітніми потребами в рамках адаптаційних циклів у початковій, базовій і старшій школі; визначено роль корекційної спрямованості освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами на різних етапах освіти.

Надано адресну науково-методичну та практичну допомогу з питань навчання та виховання компетентної, соціально-адаптованої особистості учня-вихованця школи-інтернату за результатами навчання у початковій, основній та старшій школах.

Презентовано досвід роботи Комунального закладу «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2» Харківської обласної ради «Сучасні підходи до освітнього процесу в спеціальній школі».

У семінарі взяли участь 33 особи.