Відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

9 листопада 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови. У межах цього свята нагороджено переможців і лауреатів сімнадцятого Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» І. Федчишин».

У фестивалі взяли участь 52 учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти Харківської області. Журі та оргкомітетом фестивалю визначено 6 переможців і 13 лауреатів.

На урочистостях з нагоди Дня української писемності та мови були присутні учні й учителі закладів загальної середньої освіти, а також викладачі та студенти закладів вищої освіти міста Харкова, письменники й члени громадських організацій, щирі шанувальники рідного слова.

Учнів та вчителів привітали: Ігнатьєв В.В., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Бойко В.С., заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, член Національної Спілки письменників України; Голобородько К.Ю., голова журі, доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету імені Квітки-Основ’яненка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Савича Сковороди.

Лауреати та переможці, їхні вчителі отримали дипломи й набори книг від оргкомітету Обласного фестивалю ораторського мистецтва.

Учасників свята вітали переможці Фестивалів минулих років: Дейнека Р.С., начальник  відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Харківської області, депутат Харківської обласної ради; Соколова Вікторія, студентка Харківського національного університету радіоелектроніки.

До цього дня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» підготовлено черговий випуск альманаху дитячої літературної творчості «Слобожанські перлини», у якому вміщено конкурсні роботи переможців і лауреатів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів з української мови та літератури.