Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення професійно-технічних навчальних закладів

22 листопада 2017 року на базі Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення ПТНЗ Харківської області.

Тема семінару: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій».

Особливістю проведеного семінару стало те, що  частина його була  присвячена особливостям підготовки учнів системи ПТНЗ до ЗНО з української мови та літератури.

З цього питання виступив методист Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, завідувач кафедри українознавства ХГУ НУА, кандидат філологічних наук, доцент Помазан І.О.

В роботі семінару взяли участь представники 31 ПТНЗ Харківської області (39 педагогів).

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. ознайомив викладачів з результатами моніторингових досліджень, надав рекомендації.

Завершився семінар-практикум обговоренням отриманої інформації про ЗНО, підсумком результатів роботи викладачів ПТНЗ у 2017 році та плануванням обласних заходів на 2018 рік.