ІІ етап (районний (міський, ОТГ)) Всеукраїнських учнівських олімпіад

2 грудня 2017 року відбувся ІІ етап (районний (міський, ОТГ)) Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. на базі Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради проведено олімпіаду з хімії для учнів навчальних закладів інтернатного типу, у якій узяли участь 42 школярі.

3 грудня 2017 року відбувся ІІ етап (районний (міський, ОТГ)) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. На базі Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» проведено олімпіаду для учнів навчальних закладів інтернатного типу, у якій узяли участь 55 школярів.

Результати олімпіади з хімії серед учнів навчальних закладів інтернатного типу будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 8 грудня 2017 року.

Результати олімпіади з української мови та літератури серед учнів навчальних закладів інтернатного типу будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 11 грудня 2017 року.