Відбувся ІІІ (обласний) етап Конкурсів

16 грудня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсах відповідно взяли участь 76 учнів 5–11-х та 96 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) Харківської області, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі.

Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсів визначено 21 переможця ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 27 переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Протоколи оцінювання робіт учасників ІІІ (обласного) етапу конкурсів оприлюднено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в розділі «Інноваційна діяльність» (підрозділ «Учнівські інтелектуальні змагання»); списки переможців – на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Переможці, які посіли І–ІІІ місця, візьмуть участь у ІV (фінальному) етапі відповідних конкурсів, які відбудуться:

3 лютого 2017 року – фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

17 лютого 2017 року – фінальний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Списки переможцiв