Здійснено навчально-моніторинговий виїзд

18 січня 2018 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснено навчально-моніторинговий виїзд до Вовчанського району Харківської області.

Захід проведено на виконання рішення розширеного засідання колегії Департаменту науки і освіти від 1 листопада 2017 року, з метою надання практичної допомоги учням і вчителям української мови та літератури, математики, історії України щодо підвищення якості підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У навчальних тренінгах узяли участь 58 учнів 11-х класів та 45 учителів закладів загальної середньої освіти Вовчанського району.

У межах навчально-моніторингового виїзду здійснено:

– аналіз стану організації навчально-методичної роботи щодо підготовки випускників до проходження ЗНО – 2018 на рівні району та закладів загальної середньої освіти;

– ознайомлення учнів і вчителів із порядком проведення ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України;

– вправляння у виконанні завдань ЗНО;

– надання практичної допомоги щодо підготовки учнів до розв’язування завдань на прикладах тестів зовнішнього незалежного оцінювання.