Участь лідерів учнівського самоврядування Харківської області у Всеукраїнському саміті проактивних «Б.У.М.»

З 2 по 4 травня 2018 року в Міжнародному державному центрі «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ) відбувся Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй.», організований Міністерством молоді та спорту України, Українською Академією Лідерства в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Захід проводився для молоді, яка прагне розвивати себе та суспільство, налагоджувати зв’язки з активними людьми зі всієї України.

Унікальна платформа Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй.» зібрала близько 800 активних учасників віком від 15 до 18 років із усіх куточків України. Харківську делегацію представляли 36 лідерів учнівського, студентського самоврядування області.

Програма заходу поєднувала три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких проводилися лекції та воркшопи провідними експертами України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й познайомитися з ініціативною молоддю з інших регіонів України, щоб в подальшому разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях. Для підтримки ефективного зв’язку з учасниками та між ними було створено онлайн-спільноту.