Завершився ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Завершився ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який  відбувся з 2 по 15 липня 2018 року в  м. Переяслав-Хмельницький Київської області.

Юні джури не тільки змагались у конкурсах, згідно з програмою, але й здійснили рейд-похід до музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, відвідали музей Тараса Шевченка у м. Каневі, декілька музеїв м. Переяслав-Хмельницького, побували в навчальному центрі Національної гвардії України  (с. Старе Київської області).

Рій «Безстрашні мурахи» Нововодолазької гімназії Нововодолазької селищної ради (тренер – Тиндик С.М.) четвертий  рік поспіль гідно представив Харківщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура»), завоював 2 кубки (з туристської смуги перешкод та конкурсу «Ватра»), чим підтвердив високий рівень підготовки юних козачат.

Закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл» («Джура») відбулося у  м. Києві, у приміщенні Верховної Ради України, де були нагороджені організатори, педагоги та учасники гри.