Лідери Харківщини відвідали Верховну раду України

З 23 по 25  вересня 2018 року за підтримки Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася навчально-тематична екскурсія лідерів  Харківської області до Верховної Ради України та міста Києва.

У  заході взяли участь  30 лідерів із Близнюківського, Красноградського, Харківського районів, міст Ізюм, Куп’янськ, Мереф’янської, Роганської, Золочівської  об’єднаних  територіальних громад та міста Харкова, які протягом 2017/2018 навчального року були найактивнішими слухачами Школи розвитку «Академія управлінської майстерності» та  стали переможцями обласного конкурсу проектів лідерів учнівського самоврядування, що  відбувся  в травні 2018 року.

Під час екскурсії до Верховної Ради України  лідери мали унікальну можливість познайомитися з роботою вищого законодавчого органу, що є не лише важливим центром політичного життя держави, а й величною архітектурною пам’яткою місцевого значення.  Найбільше емоцій під час  екскурсії викликала сесійна зала, де лідери на власні очі побачили місце Голови Верховної Ради України, ложи Президента України, уряду, народних депутатів України.

Також лідери разом з екскурсоводом з Київського Палацу дітей та юнацтва, пройшлись головними вулицям міста: Грушевській, Інститутській та Хрещатику, тими історичними місцями, що пов’язані з періодом Революції Гідності.

Не менш емоцій у лідерів визвала екскурсія до народного унікального Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, що є найбільшим музеєм під відкритим небом посеред Європи (близько 130 музейних гектарів та ще дві тисячі гектарів природного довкілля),  в якому  знаходяться ексклюзивні експонати, що презентують майже всі етнографічні куточки держави, де схід і захід  разом у цілісному автентичному різнобарв’ї.

Загалом, екскурсія лідерів виявилась дуже цікавою та, водночас, пізнавальною. Адже організація таких поїздок формує в молодого покоління відчуття патріотизму та відповідальності, дає стимули для особистого розвитку, створення нової демократичної та незалежної української нації.